Galaxy M31 Hakkında Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 17 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Yeni Galaxy M31 telefonuyla nabız yoklayacak. İşte habere dair detaylar…

Samsung, M serisiyle birlikte orta segmentte özellikle batarya performansıyla çok konuşulmuştu. Kendi sınıfında başarılı olan serinin yeni modeli M31 Hindistan piyasasına giriş yaptı. Samsung Galaxy M31 Hindistan’ın web sitesinde ve Amazon.in’de listelenerek telefonun birkaç önemli özelliğini ortaya koyuyor.

Telefon, özçekim kamerası için U şeklinde bir çentik ile Süper AMOLED ekrana sahip olacak. Güney Koreli akıllı telefon devi, geçtiğimiz yıl telefonlarındaki pil kapasitesini artırıyor ve Galaxy M31’in 6.000 mAh pil ile güçlendirileceği anlaşılıyor. Görüntülerden geçen plastik bir gövdeye sahip gibi görünüyor.

Türkiye pazarında da kısa süre içinde satışa sunulacağını düşündüğümüz Galaxy M31’in fiyat tarafında bize ne sunacağını çok merak ediyoruz. Bugün Samsung Türkiye internet mağazasında Galaxy M30s 1.999 TLden satışta. Galaxy M31in fiyatı ise büyük bir merak konusu. Samsung bu konuda oldukça dikkatli davranmak zorunda zira 2000 TL seviyesinde inanılmaz alternatifler bulunuyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy M31 Hakkında Son Gelişmeler" bu yazı 17 Şubat 2020 tarihinde saat 21:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)