Galaxy M01’in Pek Çok Özelliği Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 30 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy M01 akıllı telefonuyla ilgili yeni gelişmeler meydana geldi. Cihazın sahip olduğu pek çok teknik özellik belli oldu.

Geekbench sonuçları, düşük kaliteli bir Qualcomm yonga seti, 3GB RAM ve Android 10‘a sahip olduğu yönünde. Belirli yonga seti henüz doğrulanmamış olmasına rağmen, sekiz çekirdekli bir yonga seti çalıştırdığı söyleniyor. Belki de Snapdragon 439 olduğu tahmin ediliyor. Ancak RAM konusunda şimdilik bir ihtilaf söz konusu.Wi-Fi Alliance sertifikasıWi-Fi Alliance sertifikasıDaha yakın zamanlarda, henüz duyurulmamış Galaxy M01 cihazı, Wi-Fi b / g / n desteğiyle Wi-Fi Alliance tarafından onaylanmıştır. Telefonun Android 10 yazılımı da sertifika ile onaylanmıştır. Model numarası SM-M015G / DS taşır. Model numarasındaki DS, Çift SIM’i göstermektedir.Her ne kadar henüz ekran özellikleri hakkında net bilgimiz olmasa da, kamera için Hindistan kaynaklı bazı sızıntılar mevcut. Arka kamera diziliminde 32 MP ana kamera ve ona eşlik eden derinlik sensörü bekleniyor. Öte yandan alıştığımız gibi damla çentiğin ortasında bulunan ön kameranın 16 MP olması bekleniyor. M serisinde bataryanın tatmin edici düzeyde olmasına alışmıştık. 4000 mAh batarya ile geleceği yönünde sızıntılar mevcut. Yüz tanıma özelliği ve Samsung, özellikle giriş ve orta segment telefonlarda ciddi anlamda rekabet ettiği Realme ve Redmi‘ye fark atabilecek özellikler sunacak mı? Bunun cevabını verebilmek için biraz daha beklemek gerekiyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy M01’in Pek Çok Özelliği Belli Oldu" bu yazı 30 Mart 2020 tarihinde saat 10:53 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)