Galaxy J5 Prime İçin Android Oreo Güncellemesi Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 10 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy serisinden J5 Prime modeli Android Oreo işletim sistemi güncellemesi aldı.

Galaxy J5 Prime Android Oreo güncellemesini başlattı. Galaxy J5 Prime giriş seviyesi bir telefon olmasına karşın tanıtıldığı günden bu yana ikinci büyük Android güncellemesini almış oldu. Eylül 2016’da Android 6.0.1 sürümüyle çıkış yapan J5 Prime ilk olarak Android 7.0 Nougat’a yükseltildi. Telefon için şimdi de Android 8.0 Oreo güncellemesi başladı.

J5 Prime için henüz başlayan güncelleme Birleşik Arap Emirlikleri, ve Hindistan başta olmak üzere kimi ülkelerde kullanıcılarla buluşuyor. G570FXXU1CRH9 yapı numarasına sahip ola güncelleme 917 MB büyüklüğünde. Yeni güncelleme ayrıca Samsung ve Google’ın işletim sistemine dahil ettiği birçok gelişmeyi içeriyor.

Samsung Türkiye kısa süre önce güncelleme yol haritasını açıkladı. Galaxy J7 Prime modeli de önümüzdeki aylarda güncelleme alacak. Güncelleme takvimine göre bu tarih 16 Kasım 2018.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy J5 Prime İçin Android Oreo Güncellemesi Sunuldu" bu yazı 10 Eylül 2018 tarihinde saat 11:57 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)