Galaxy J5 İçin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 8 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung pek çok yeni akıllı telefon duyurusu gerçekleştirirken eski telefonlarını da esgeçmiyor. Galaxy J5 için güncelleme yayınladı.

Güney Koreli şirket bizleri eski bir modeli olan J5 Prime için verdiği güncellemeyle şaşırttı. Hatırlayacaksınız ki cihaz 3 yıl önce piyasaya çıktı ve Samsung’un eski kriterlerine göre güncelleme miladı çoktan doldu.

Ancak Samsung cihazına sahip çıktı ve Aralık ayı güvenlik güncellemesinin de olduğu sistem optimizasyonlarını içeren bir güncelleme yayınladı. Güncelleme 325 MB bir boyut ile geliyor. Şirket güncelleme değişikliklerinde yeni özelliklerden de bahsetti. Ama öyle bir şey yok tabi ki. Sadece formalite yazılmış olmalı. Özet geçecek olursak güncelleme sistem kararlığı ve Aralık ayı güvenlik yamasından başka bir şey içermiyor. Tahminimizce de cihazın aldığı son güncelleme olacak. Bu yüzden yakında J5 telefonunun artık miladı dolacak.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy J5 İçin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı" bu yazı 8 Ocak 2020 tarihinde saat 20:56 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)