Galaxy J5 İçin Android Pie Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 28 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy J5 akıllı telefonu güncelleme almayı sürdürüyor. Cihaza yeni bir yazılım güncellemesi daha geldi.

Güncelleme şu an yalnızca Rusya’da başlamış durumda. Yeni yazılım her zaman olduğu gibi kademeli olarak yayılacak ve dolayısıyla diğer ülkeler için kullanıcılar güncellemeyi birkaç hafta daha beklemek zorunda kalacak.

Android 9 Pie güncellemesinin Samsung telefonlara getirdiği en önemli yenilik kuşkusuz One UI arayüzü. Telefonlara yepyeni bir görünüm kazandıran bu yeni arayüzde uygulama simgeleri de elden geçiriliyor. Arayüz ayrıca tek elle kullanıma daha uygun hale getiriliyor.

En son güvenlik düzeltmelerinin de yer verildiği güncellemede sistem çapında bir karanlık mod, uyarlanabilir pil / parlaklık gibi gelişmeler ve bir dizi iyileştirme / geliştirmeler de göze çarpıyor.Bu sebeple güncellemeyi edinmenizi tavsiye ederiz.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy J5 İçin Android Pie Güncellemesi Çıktı" bu yazı 28 Ağustos 2019 tarihinde saat 22:44 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)