Galaxy J2 Core 2020 Hayal Kırıklığına Neden Oldu

Blogolik Yazar tarafından 28 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy J2 Core 2020 telefonunun mütevazi olacağını bekliyorduk ancak bu kadar beklemiyorduk. Telefon tanıtıldı tanıtılmasına ama keşke tanıtılmasaydı çünkü çağın çok gerisinde bir model.

Exynos 7570 Quad yonga setinden güç alan yeni Samsung Galaxy J2 Core, sadece 1GB RAM kapasitesi ile gündelik hayatınızda sizlere yardımcı olmayı amaçlıyor. 2.600 mAh kapasiteli pili ile birlikte LTE modunda 14 saate kadar web taraması yapabilen cihaz, işletim sistemi ile de bizleri şaşırtıyor. Öyle ki, bu cihaz Android 8 Oreo Go sürümü ile karşımıza çıkarken, çift sim kartı ve üç farklı renk seçeneği ile giriş segmentine sunuluyor.

Altın sarısı, Mavi ve Siyah renkleriyle beraber 83 dolardan satışa sunulan cihaz, fiyatı sebebi ile biraz daha maruz görülebilir; lakin 2020 koşullarında böyle bir cihazı yaşlı amcalarımız ve teyzelerimiz dışında kimler tercih eder? İşte o konuda taktiri size bırakıyoruz. Telefona dair yorumunuzu aşağıdan paylaşmayı unutmayın.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy J2 Core 2020 Hayal Kırıklığına Neden Oldu" bu yazı 28 Nisan 2020 tarihinde saat 10:17 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)