Galaxy Fold Toplam Satış Rakamı Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 10 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung cephesinden Galaxy Fold satış rakamına dair beklenen açıklama yapıldı. Peki hangi ifadeler kullanıldı?

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold, ilk etapta ekran kırılma sorunu yaşadığı için çıkış tarihi ertelenmişti. 2019 yılının sonlarına doğru 1.980 dolar fiyat etiketi ile niş bir kitleye hitap eden katlanabilir telefonun, 1 milyon satış gerçekleştirdiği iddia edilmişti.

Bugün CES 2020 etkinliğinde Samsung yetkilisine yöneltilen bir soru ile telefonun tahmini satış rakamı resmen belli oldu. Samsung yetkilisi katlanabilir telefonlarının 400.000 adetten fazla sattığını 1 milyon satış rakamının gerçeği yansıtmadığını belirtti.

1.980 dolar fiyatından dolayı belli başlı bir kitleye hitap edeceği düşünülen telefonun 400.000’den fazla satması Samsung için oldukça büyük bir başarı olarak görülebilir. 2020 yılında bu alanda telefonlar göreceğiz gibi görünüyor. Umarız yeni modellerin fiyatları çok zor da olsa 1.200 dolar seviyesine kadar düşürülür. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy Fold Toplam Satış Rakamı Belli Oldu" bu yazı 10 Ocak 2020 tarihinde saat 10:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)