Galaxy Fit E Özellikleri Nelerdir? İşte Detaylar!

Blogolik Yazar tarafından 1 Haziran 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung yeni akıllı bilekliği ile dikkat çekmek istiyor. Galaxy Fit E özellikleri netlik kazanıyor.

Siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan bileklikte 0.74 inç büyüklüğünde 64 x 128 piksel çözünürlüklü PMOLED ekran yer alıyor. 128KB RAM ve 4MB dahili depolamaya sahip olan bilekliğin içerisinde 70 mAh büyüklüğünde bir pil yer alıyor.

16 x 40.2 x 10.9 ebatlarında ve sadece 15 gram ağırlığında olan akıllı bileklik 50 metre derinlikte 10 dakika boyunca su sızıntılarına karşı direnç gösterebiliyor. Bisiklet, yürüyüş ve koşu gibi etkinlikleri takip edebilen cihaz aynı zamanda MIL-STD-810G askeri sınıf dayanıklılık sertifikasına sahip.

Otomatik hareket algılama, uyku, stres ve kalp atış hızı izlemeleri de gerçekleştiren bileklik Android 5.0 ve iOS 9.0 üzeri 1.5GB RAM ve daha fazlasına sahip cihazlarla uyumlu. Gelelim bilekliğin fiyatına; Galaxy Fit e şu an 240 TL fiyattan listeleniyor. Bakalım ürün bu fiyat etiketi ile nasıl bir satış skoru elde edecek? Bekleyip göreceğiz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy Fit E Özellikleri Nelerdir? İşte Detaylar!" bu yazı 1 Haziran 2019 tarihinde saat 23:40 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)