Galaxy A9 2018 Pie Güncellemesi Ne Zaman Geliyor?

Blogolik Yazar tarafından 22 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

A9 kullanıcıları Galaxy A9 2018 için son Android sürümü olan Android Pie güncellemesinin paylaşılmasını heyecanla bekliyor.

Samsung, yakın zamanda Android 9 Pie güncelleme yol haritasında yer alacak bazı modellere açıklık getirdi. Listenin büyük bölümünü Galaxy S ve Galaxy A serisi telefonlar oluşturuyor. Galaxy S9, S9 Plus ve Note 9 için Android 9 Pie başlarken, gözler şimdi listedeki diğer modellerde. Wi-Fi Alliance sitesine göre Samsung dünyanın dört arka kameralı ilk telefonu Galaxy A9 2018 için güncelleme hazırlıklarına başlamış durumda.

Güncelleme şu an test aşamasında, ancak kararlı versiyon için kullanıcıların bir süre daha beklemesi gerecek. Takvime göre A9 2018 için güncellemenin nisan ayında dağıtılması planlanıyor. Bakalım Samsung güncellemeyi gerçekten de Nisan ayı içerisinde paylaşacak mı?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A9 2018 Pie Güncellemesi Ne Zaman Geliyor?" bu yazı 22 Ocak 2019 tarihinde saat 22:33 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)