Galaxy A70 İçin Beklenen Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 13 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un uzun süredir güncelleme yayınlanması beklenen A70 telefonu için Android 10 yükseltme güncellemesi çıktı.

Samsung, geçtiğimiz yılın Nisan ayında karşımıza yeni orta segment oyuncusu Galaxy A70 ile çıkmıştı. 6,7 inç büyüklüğünde 2400 x 1080 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran ile gelen telefonda Qualcomm’un dönemin orta segment telefonlarında yer alan Snapdragon 675 yonga seti yer alıyordu. 6GB RAM ve 8GB RAM opsiyonları ile gelen bu telefon, yine dönemin en güncel Android sürümü Android 9.0 Pie ile kutusundan çıkıyordu.

Samsung, Galaxy A serisinde çoğu modeline One UI 2.0 arayüzünü içeren Android 10 güncellemesini sunmuştu. Güney Koreli teknoloji devi bugün de Galaxy A70 için Android 10 güncellemesini yayınladı. OTA üzerinden sunulan güncelleme ile sisteme karanlık tema resmen ekleniyor.

One UI 2.0 arayüzü ile gelen neredeyse tüm yenilikleri barındıran bu güncelleme önümüzdeki günlerde Türkiye’de de indirime sunulacak. Güncelleme yayınlandığında yüklemeden öne telefonunuzda yer alan verileri yedeklemenizi şiddetle tavsiye ettiğimizi belirtelim. Böylece güncelleme sırasında oluşabilecek zararları minimuma indirmiş olursunuz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A70 İçin Beklenen Güncelleme Çıktı" bu yazı 13 Mart 2020 tarihinde saat 22:13 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)