Galaxy A50 Modeli Bir Güncelleme Daha Aldı

Blogolik Yazar tarafından 12 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy A50 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni bir güncelleme daha yer verildi.

2019’un en çok satan telefonlarından biri olan Samsung Galaxy A50 için son bir haftada ikinci güncelleme yayınlandı. Peki bu ikinci güncelleme de neyin nesi?

Samsung, A50’deki parmak izi tarayıcısını hızlı ve kararlı bir hale getirmek için sayısız güncelleme yayınladı. Şimdi bunlara bir yenisini daha ekliyor.

Samsung geçtiğimiz gün telefon için içerisinde kasım ayı güvenlik düzeltmelerinin yer aldığı bir güncelleme başlattı. Bir hafta içerisinde yayınlanan ikin güncellemeye baktığımızda bu defa ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı için bazı iyileştirmeler söz konusu.

Samsung, A505FNXXS3ASK9 sürüm numarasını taşıyan güncellemeyi Avrupa’da birçok ülkede dağıtıma çıkardı. Şirket ayrıca güncelleme sonrası kullanıcıların parmak izlerini silmeleri ve tekrar kaydetmelerini istiyor. Kademeli olarak yayılan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz. Daha iyi bir kullanım için güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi tavsiye etmekteyiz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A50 Modeli Bir Güncelleme Daha Aldı" bu yazı 12 Kasım 2019 tarihinde saat 22:23 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)