Galaxy A50 İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 16 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy A50 akıllı telefonu için yeni yazılım güncellemesi paylaşıldı. İşte tüm detaylar…

Galaxy A50 bugün Hindistan ve Güney Kore’de Android 10 tabanlı OneUI 2.0 güncellemesini almaya başladı. Daha önceki haberlerimizde de güncellemenin çok kısa zamanda geleceğini sizlere duyurmuştuk.

A50 için A505NKSU3BTC3 yapı numarasıyla gelen bu güncelleme Android 10 ve Mart ayı güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Güney Kore ile birlikte Hindistan’lı kullanıcılarda bugün bu güncellemeye kavuştular.

Hintli kullanıcılar için Android 10 güncellemesi A505FDDU4BTC4 yapı numarası ve 1.8GB‘lık bir boyutla geliyor. Koreli kullanıcılar Mart güvenlik yamasını alırken Hintli kullanıcılar ise biraz geride kalarak Şubat yamasını alıyor. Güncellemenin bu doğrultuda dağıtıldığını söyleyebiliriz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A50 İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı" bu yazı 16 Mart 2020 tarihinde saat 22:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)