Galaxy A50 İçin Güvenlik Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 29 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung markası Galaxy A50 akıllı telefonuna dair yeni bir yazılım güncellemesine yer verdi. Cihaz için güvenlik güncellemesi paylaşıldı. İşte ayrıntılar…

Samsung popüler telefonu için bu defa temmuz ayı güvenlik yamalarını içeren ve aynı zamanda kamera geliştirmelerinin yer verildiği bir güncelleme başlattı.

Galaxy A50, Haziran 2019 güncellemesiyle birlikte kamera tarafında iki önemli özelliğe kavuştu. Gece modu ultra ağır çekim video kaydı, A50’nin kamerasını daha iddialı bir noktaya getirdi. Samsung şimdi A50’nin Android güvenlik yama seviyesini Temmuz 2019’a yükseltiyor.

Samsung yeni güncelleme ile A50’nin kamera modlarına QR Tarayıcısı kısayolunu getiriyor. Yine güncelleme ayrıntısına bakıldığında kamera ve Wi-Fi tarafında da bazı geliştirmeler dikkat çekiyor. 189 MB büyüklüğünde olan güncelleme Avrupa’da birçok ülkede henüz dağıtıma sunuldu. Size ulaşıp ulaşmadığını Ayarlar menüsüne girerek kontrol edebilirsiniz.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A50 İçin Güvenlik Güncellemesi Çıktı" bu yazı 29 Temmuz 2019 tarihinde saat 05:35 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)