Galaxy A41 Hakkında Önemli Gelişme!

Blogolik Yazar tarafından 7 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy A41 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son bilgiler cihazın Bluetooth 5 desteği aldığını gösteriyor.

Yapılan testler sonucunda, Samsung Galaxy A41 , tek çekirdekte 1.684 puan ve çok çekirdekli testte ise 5.403 puan kazanmayı başardı. Bugün ortaya çıkan haberler A41‘in Bluetooth sertifikasını aldığını ortaya koyuyor. Sertifika listesine göre cihaz Bluetooth 5.0 ile karşımıza çıkacak.

Daha önce aldığımız sızıntılara göre, Galaxy A 41, 48 megapiksellik üçlü bir kamera yapılandırılması ile gelecek. Diğer iki kamera hakkında henüz net bir bilgi olmasa da bazı söylentiler ,ultra geniş açılı ve makro lens ile geleceği doğrultusunda. Ön kameradan bahsedecek olursak Samsung, cihaza 25 megapiksellik bir selfie kamerası yerleştirmiş. Ayrıca bazı duyumlara ve sızıntılara göre A41 6GB RAM /128GB Hafıza seçeneğiyle karşımıza çıkacak. Geekbench listesine göre, Samsung Galaxy A41‘in muhtemelen Helio P65 yonga seti olan 1.71GHz sekiz çekirdekli MediaTek işlemci ile güçlendirileceği söyleniyor. Ekrandan bahsedecek olursak A41, su damlası çentiğine sahip, Full HD + Infinity-U ekran ile piyasaya sürülecek. Ürünün ülkemizde de piyasaya sürülmesi beklenmekte.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A41 Hakkında Önemli Gelişme!" bu yazı 7 Mart 2020 tarihinde saat 22:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)