Galaxy A31 Sürpriz Yapacak

Blogolik Yazar tarafından 5 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy A31 akıllı telefonu işlemci tarafında sürprizle gelecek. İşte detaylar…

Performans testi uygulaması olan Geekbench‘te ortaya çıkan telefon, gücünü Exynos ve Snapdragon yerine MediaTek yonga setinden alacak. Kalbinde sekiz çekirdekli 1.7 GHz hızında çalışan MediaTek MT6768V/CA (Helio P65) yonga seti yer alacak olan telefonda 4 GB RAM bulunacak.

Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 349 puan ve çoklu çekirdek bölümünden ise 1291 puan alan telefon segmentine göre oldukça iyi bir puan alıyor diyebiliriz. Bu düşük puanlara artık alışmanız gerekiyor. Çünkü Geekbench 5.0 sürümü ile algoritmalar yenilenmiş ve tüm telefonların puanları düşürülmüştü.

Üçlü arka kamera kurulumu ile gelmesi beklenen telefonun ön tarafında ise tek kamera kurulumu yer alacak. Muhtemelen Infinity-O tasarımı ile gelecek olan telefonda hangi panelin kullanılacağı bilinmiyor. Büyük olasılıkla LCD ekran kullanılacak.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A31 Sürpriz Yapacak" bu yazı 5 Mart 2020 tarihinde saat 22:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)