Galaxy A30S Telefonu Beklenen Güncellemeyi Aldı

Blogolik Yazar tarafından 17 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung markası, Galaxy A30 S için yazılım güncellemesi paylaştı. Güncellemenin boyutunun ise 1.5 GB olduğunu belirtelim.

Son zamanların güncelleme konusunda en iyilerinden biri olan Samsung hız kesmiyor. Güney Koreli teknoloji devi amiral gemilerinin ardından orta segment cihazlarını da Android 10‘a kavuşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda A70 ve A50 gibi birçok orta segment cihazını güncelleyen şirket, bugün A30S için merakla beklenen Android 10 tabanlı OneUI 2.0 güncellemesini kullanıma sundu. A307FNXXU2BTD1 yapı numarasına sahip olan bu güncelleme 1.5GB boyutunda ve OTA ile dağıtılıyor.

Güncelleme, bizlere Android 10 ve OneUI 2.0 arayüzünün yenilikleriyle beraber, Mart 2020 güvenlik yamasını beraberinde getiriyor. Kullanıcıların güncellemeyi en kısa sürede uygulaması önerilmekte.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A30S Telefonu Beklenen Güncellemeyi Aldı" bu yazı 17 Nisan 2020 tarihinde saat 10:25 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)