Galaxy A21 Hakkında Yeni Gelişmeler Var!

Blogolik Yazar tarafından 14 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung şirketinin üzerinde çalıştığı yeni Galaxy A21 telefonuyla ilgili olarak bazı gelişmeler meydana geldi. İşte detaylar…

SM-A215U kod adı ile görüntülenen telefon tek çekirdekli testten 782 puan ve çok çekirdekli testten de 3.996 puan aldı. 2,3GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek MT6765V MediaTek Helio P35 yongasıyla telefon görüntülendi.

Galaxy A21’in Android 10 ve OneUI 2.0 güncellemesine sahip olduğunu da görüyoruz. RAM tarafında ise Samsung 3GB RAM kullanıyor. Arkada üç kameralı bir yapı görüyoruz. Bununla birlikte yine tam ortaya yerleştirilmiş elips şeklinde bir parmak izi tarayıcı telefona eşlik ediyor.

Ön tarafta ise damla çentik kullanılacak. Delikli ekran tasarımı Galaxy A51 ve A71 gibi daha üst modeller için kullanılıyor. Bu çentik ile birlikte önde de tekli bir kamera bulunacak. Tamamen fiyat odaklı olan Galaxy A21’in arkasında üçlü kamera olması iddialı bir durum. Bu üçlü kameraların çözünürlükleri belli olmasa da; ana kamera yanında, geniş açı ve bokeh kamerasınının telefona eşlik edeceğini söyleyebiliriz. Böylece kullanıcılar oldukça iyi bir fotoğraf, video deneyimi elde edebilecek.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Galaxy A21 Hakkında Yeni Gelişmeler Var!" bu yazı 14 Mart 2020 tarihinde saat 10:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)