Galatasaray’a Özel 4 Yıldızlı Huawei G7 Karşınızda

denizli tarafından 2 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Türkiye’nin 4 yıldızlı şampiyonu Galatasaray’a özel olarak üretilen akıllı telefonu Huawei G7 satışa sunuldu. Galatasarayn forma reklam sponsoru olan Huawei sadece Galatasaraya özel telefonu piyasaya çıkardı.  Koleksiyon telefondan yalnızca 1905 adet üretildi.

“Huawei G7 Galatasaray Serisi” Galatasaray Store sayfalarından sipariş verilebiliyor.  Futbolcuların özel olarak imza attığı bir Galatasaray forması da taraftarlara özel imalat Huawei G7’nin armağanı olarak telefonla birlikte geliyor.

Galatasaray’ın bu sene elde şampiyonlukla birlikte hak kazandığı 4’üncü yıldız, özel tasarım G7’nin kutusunda da şık bir şekilde sunuluyor. Sadece 1905 adet üretilen özel serinin satışı sadece Galatasaray Store internet sayfasından gerçekleştiriliyor.

huaweig7gs

Huawei G7, nano döküm teknolojileriyle tek parça olarak üretilen metalik bir gövdeye sahip. Huawei G7, 5,5 inçlik HD ekranı, 4G LTE Cat4 irtibat özellikleri ve 13 MP ana kamerasıyla bu arada Huawei’in amiral gemisi olarak da biliniyor. Huawei G7, 4 çekirdekli kuvvetli 1,2 GHz 64 bit Qualcomm işlemcisiyle ve 3.000 miliamperlik lityum polimer batarya kullanıyor. G7’nin bataryası, normal kullanımda 2 gün, yoğun kullanımda 1 günden fazla dayanabiliyor.

5 sene önce yazılmıştır.
"Galatasaray’a Özel 4 Yıldızlı Huawei G7 Karşınızda" bu yazı 2 Haziran 2015 tarihinde saat 23:38 sularında "Cep Telefonları,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 221 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)