Frostpunk Yüksek Satış Rakamıyla Dikkat Çekti

Blogolik Yazar tarafından 24 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Frostpunk oyunu 1.4 milyondan fazla satmayı başardı. Böylece önemli bir başarı yakaladı.

11 Bit Studios’un geliştirip yayınladığı Frostpunk günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Hayatta kalma teması ile oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen oyun deli gibi satmaya devam ediyor. İlk toplumsal hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan yapımda dünyada ayakta kalan son şehri yönetiyor ve bu şehri ayakta tutmaya çalışıyoruz.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Frostpunk yayınlandığı ilk yıl içerisinde bilgisayar platformunda 1.4 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için 2018’in Nisan ayında karşımıza çıkan oyun sadece bilgisayar platformunda 1.4 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza atmış. Rakamın bizzat 11 Bit Studios tarafından açıklandığının da altını çizelim.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Frostpunk Yüksek Satış Rakamıyla Dikkat Çekti" bu yazı 24 Nisan 2019 tarihinde saat 22:08 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)