FOX İlk Buluşma Programı Başvurusu

Blogolik Yazar tarafından 7 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

FOX İlk Buluşma Programı Başvurusu

Fox TV’de yayınlanan ve milyonları ekranlara kilitleyen şaka programı olan İlk Buluşma yeni sezonda Kıbrıs’ta çekimlerine devam ediyor. Sizlerde sevdiklerinize şaka yapmak ve güzel bir anınız olsun istiyorsanız üstelik 5.000 TL ödülü olan bu yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

İlk Buluşma yarışmasında size verilen talimatlar doğrultusunda şaka yapacağınız arkadaşınızı kızdırmaya veya kıskandırmaya çalışarak sırasıyla 500 TL, 1.000 TL, 2500 TL ve 5.000 TL lik bölümleri geçerek büyük ödülü kazanmaya hak kazanabilirsiniz.

FOX İlk Buluşma Programı Başvurusu için FOX sitesine giriş yaparak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Eğer uygun görülürseniz size geri dönüş mutlaka yapılacaktır. Sizlerde bu heyecan verici yarışma programına katılıp unutulmayacak anılar yaşayabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"FOX İlk Buluşma Programı Başvurusu" bu yazı 7 Ekim 2017 tarihinde saat 23:28 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 67 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)