Fossil Sport Çıkış Tarihi Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 9 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Fossil, yeni akıllı saatinin resmi duyurusunu gerçekleştirdi ve böylece özellikleri, çıkış tarihi gibi bilgiler belli oldu.

Fossil Sport, yenilenmiş bir fitness ve navigasyon kullanıcı arayüzü ile Wear OS’in en son sürümünü çalıştırıyor. Cihaz Qualcomm’un en yeni Snapdragon Wear 3100 yonga setine sahip ve pil kapasitesi ise 350 mAh olarak belirtilmiş. 28 farklı renk seçeneği sunan Fossil Sport, 41 mm ve 43 mm olmak üzere iki farklı ebatta piyasaya sürülecek.

Google Fit uygulaması, mobil ödeme için NFC özelliği, dahili bir kalp atış hızı monitörü, GPS, ortam ışığı sensörü, mikrofon ve hoparlör sunan akıllı saatin fiyat etiketinin ise 255 dolar olacağı belirtildi. Saat 12 Kasım tarihinden itibaren resmen satışta olacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Fossil Sport Çıkış Tarihi Belli Oldu" bu yazı 9 Kasım 2018 tarihinde saat 13:51 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)