Fortnite, Nintendo Switch Platformunda Ücretsiz Kalmaya Devam Edecek

Blogolik Yazar tarafından 15 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Fortnite, Nintendo Switch üzerinde yine ücretsiz olarak oynanabilecek.

Nintendo Switch’e, 18 Eylük 2018’den itibaren; yıllığı £17.99 ücretle satılacak olan bir ücretli üyelik sistemi geliyor. Bu ücretli üyelik sistemini satın alırsanız; oyunların çoklu oyunculu modunu oynayabiliyor, Nintendo’nun bulut sistemini kullanarak oyun kayıt dosyalarınızı buluta kaydedebiliyor ve bazı NES oyunlarını oynama imkanı buluyorsunuz. Nintendo Switch Online üyeleri; Nintendo Switch mobil uygulamasını indirebilecek ve bazı özel tekliflere de sahip olacak.

Splatoon 2, Arms, Mario Kart 8 Deluxe ve Super Smash Bros. Ultimate gibi oyunları oynayabilmek için bu ücretli üyelik sistemine üye olmanız gerekecek. Ancak buradaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz “Sık Sorulan Sorular” kısmındaki bilgilere göre, Fortnite ve Fortnite gibi bazı oyunları oynamak için ücretli üyeliğe ihtiyacınız olmayacak. Böylece Fortnite oyuncuları yine ücret ödemeden oyun keyfi yaşamayı sürdürebilecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Fortnite, Nintendo Switch Platformunda Ücretsiz Kalmaya Devam Edecek" bu yazı 15 Eylül 2018 tarihinde saat 18:42 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)