Fortnite Akıllı Telefon Oyunculuğunda Zirveye Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 7 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Epic Games, ortaya koyduğu Fortnite oyunu ile rekor seviyesinde gelir elde etti. Fortnite şu an gerek mobil gerekse PC’de fırtınalar estiriyor.

Milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan battle royale oyunu PC, PlayStation 4, Xbox One, iOS ve Android platformlarındaki başarılı grafiğini her geçen gün daha üst seviyelere taşımaya devam ediyor. Bugün açıklanan rakamlar ile birlikte Fortnite iOS, 15 Mart’tan bugüne kadar 300 milyon dolar gelir elde ettiği açıklandı.

Sensor Tower tarafından açıklanan rakamlar sadece Fortnite iOS için geçerli olmadığını da belirtelim. Sensor Tower yapmış olduğu analiz sonucunda, yine iOS kullanıcıları tarafından sevilerek oynanan Clash Royale‘in de 200 günde 228 milyon dolar gelir elde ettiğini görmekteyiz. Clash Royale’i ise 121 milyon dolarlık geliriyle Honor Kings takip ediyor. Listenin en sonunda ise 200 günde 114 milyon dolar gelir elde eden Knives Out yer alıyor.

Fortnite’ın bu başarılarının yankıları uzun bir dönem daha sürecek gibi gözüküyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Fortnite Akıllı Telefon Oyunculuğunda Zirveye Çıktı" bu yazı 7 Ekim 2018 tarihinde saat 18:14 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)