Football Manager 2020 Çok Beğenildi!

Blogolik Yazar tarafından 15 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Football Manager 2020 ile ilgili olarak eleştirmenlerden inceleme puanları yayınlandı.

2019’a damga vuracak oyunlardan bir tanesi olan Football Manager 2020 19 Kasım’da lansmana çıkacak. Türkçe dil desteği ile oyunculara menajerlik deneyimi sunacak olan yapım şu sıralar incelemeleri ile adından söz ettiriyor. Ön sipariş eden oyuncular için beta sürecinde oynanabilen yapım şuana kadar Steam üzerinde 1800’den fazla inceleme aldı ve bu incelemelerde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Eleştirmenler tarafından da incelemeye alınan yapım bugün inceleme puanları ile haberler de kendine yer buldu. Farklı eleştirmenler tarafından deneyimlenen Football Manager 2020 diğer serilerinde olduğu gibi yeni sürümünde de beklentileri karşılamayı başardı.

Her yıl daha gerçekçi bir futbol menajerlik deneyimi sunan Football Manager serisi bu yıl ki inceleme puanları ile serinin en iyi oyununu oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

Football Manager 2020’nin İnceleme Puanları

PCGamesN – 8/10
Metro UK – 9/10
Daily Star – 5/5
PC Gamer – 87/100
GamesRadar+ – 4/5

Bu yüksek puanlardan yola çıkarsak Football Manager serisinin bu yıl da oldukça iddialı bir oyun sunduğunu söylemek mümkün.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Football Manager 2020 Çok Beğenildi!" bu yazı 15 Kasım 2019 tarihinde saat 23:45 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)