Football Manager 2014 Türkçe Geliyor!

denizli tarafından 2 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır.

FM14_PC_2DPACK_WEB_UK

Bir önceki oyuna göre 1000’den fazla yenilik ve geliştirme içeren FM 2014 bugüne kadar yayınlanmış olan en gerçekçi futbol menajerliği simülasyonu olmayı hedefliyor. 2013 versiyonunda Türk oyunculara büyük bir sürpriz yaparak ‘Türkçe’ satışa sunulan Football Manager, bu geleneğini yeni oyunda da devam ettiriyor. Yani FM 2014 Türkçe satışa çıkacak.

FM 2014’te geliştirilmiş oynanışa ek olarak birçok yeni teknik özelliklere sahip. İlk kezLinux desteğine de sahip olan oyun ‘bulut kaydı’ teknolojisi sayesinde farklı bilgisayarlardan erişime de olanak veriyor. FM deneyimi eskisine oranla çok daha kişiselleştirilebilir; Steam Workshop araçlarının entegrasyonu sayesinde menajerler fotoğraf/logo paketleri, yeni ve özel turnuvalar ve hatta indirmesi ücretsiz Oyun Öncesi Editörüne eklenmiş olan yeni Mücadele Editörü sayesinde hazırladıkları oyun içi mücadeleleri gibi FM içerik ve deneyimlerini rahatça yaratabiliyor ve paylaşabiliyorlar.

“Football Manager serini geliştirirken hiçbir zaman değişmeyen tek bir amacımız var, o da dünyanın neresinde olursanız olun size en gerçekçi ve en etkileyici gerçek-dünya futbol menajerliği simülasyonunu sunabilmek,” diyor Sports Interactive Stüdyo Direktörü Miles Jacobson. “Oyuncular artık bir bilgisayara erişebildikleri her yerden takımlarını yönetebilecek ve var olan özellikler üzerinde yaptığımız büyük yenilikler ve tonlarca yeni özellik sayesinde bugüne kadar gördükleri en iyi Football Manager deneyiminin keyfini çıkarabilecekler.”

Bazı önemli FM 2014 yenilikleri arasında şunlar bulunuyor:

– Geliştirilmiş 3D Maç Motoru
– Taktiksel revizyon
– Daha gerçekçi transferler ve sözleşmeler
– Daha gelişmiş yönetim kurulu etkileşimi
– Personel, futbolcular ve rakip menajerler arasında daha detaylı etkileşim
– Yenilenmiş haber sistemi
– Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü
– Yenilenen Klasik modu
– Yeni topluluk özellikleri

– Kapsamlı teknik iyileştirmeler
Football Manager 2014, Windows PC, Mac ve Linux için 2013 yılbaşı döneminden önce piyasaya çıkacak.
6 sene önce yazılmıştır.
"Football Manager 2014 Türkçe Geliyor!" bu yazı 2 Eylül 2013 tarihinde saat 14:05 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 553 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)