Final Fantasy XIV Oyuncu Sayısıyla Dikkat Çekiyor

Blogolik Yazar tarafından 27 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Final Fantasy, kendisine has kemik kitlesinin yanına çok sayıda oyuncu daha dahil etti.

Square Enix’in oyunları arasında yer alan Final Fantasy XIV günümüzde Steam üzerinde 42.99 TL olarak satışlarına devam ediyor. Oyunculara gerçeklikten uzak bir atmosferde fantastik savaşlar sunan yapım hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip. MMO oyunu olarak gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular eşliğinde oynanan yapım güncel oyuncu sayısı ile adeta dudak uçuklattı.

GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre MMORPG oyunlarının başarılı isimleri arasında yer alan Final Fantasy XIV’ün güncel oyuncu sayısı 16 milyonu geride bırakmış. Oyun için yeni bir fragmanında yayınlandığını ifade eden GamingBolt bu fragman ile oyunun bir sonraki büyük genişlemesi olan Shadowbringers’ın gösterildiğini belirtiyor. Genişleme ile oyuna yeni sınıflar da eklenecek ve oyunculara yeni bir takım mücadeleler de sunulacakmış.

Genişleme ile oyundaki kullanıcı arayüzü ve yaşam kalitesi de iyileştirilecek ve savaşlarda bazı değişiklikler gerçekleştirilecekmiş.

Oyun hali hazırda PlayStation ve PC tarafında kendisini göstermeye devam ediyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Final Fantasy XIV Oyuncu Sayısıyla Dikkat Çekiyor" bu yazı 27 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:50 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)