File Malzemeler Nasıl Temizlenir?

Blogolik Yazar tarafından 19 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

File Malzemeler Nasıl Temizlenir?

File ham maddesinden oluşan yazın çokça kullanılan cibinlikler temizlik yöntemleri öğrenilerek doğru metotlar uygulanmalıdır.

File Malzemeleri Temizlenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kirlenen file malzemeleri öncelikli olarak yıkanmadan iyice silkelenerek tozlardan arındırılması sağlanmalıdır. Tozdan arınan malzemeyi soğuk su ve deterjan içerisinde 1 saat bekletilmelidir. Bir saat sonunda malzemeyi sıkıp sonra direk güneşe maruz kalmayacak yerlerde kurutma işlemi yapılmalıdır. Kullanım ömrünü uzatmak için gölge yerlerde kurumasına dikkat edilmelidir. File malzemenin sert bir görünüm kazanması isteniliyorsa kolalama uygulaması yapılmalıdır. Ütüleme işlemine geçildiği zaman ütünün düşük ayarda olmasına çok dikkat edilmesi gerekir. Çünkü yüksek ayarda ütülenen malzemeler kötü sonuçlara sebep olarak kullanımını sonlandırır.

2 sene önce yazılmıştır.
"File Malzemeler Nasıl Temizlenir?" bu yazı 19 Aralık 2017 tarihinde saat 10:26 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)