Fighting EX Layer PC Platformu İçin Çıkış Yaptı

Blogolik Yazar tarafından 1 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen dövüş oyunlarından Fighting EX Layer, bilgisayar oyuncuları için Steam’e ayak bastı. Üstelik indirimli olarak satılmaya başlandı.

Fighting EX Layer her ne kadar 3D dövüşçülere sahip olsa da, dövüş ve oynanış mekanikleri 2D dövüş oyunlarındaki gibi. Aynı zamanda önceki ARIKA oyunlarında olduğu üzere belli başlı ‘imza’ elementlere de sahip. Super Cancel, Running, Side Stepping gibi çeşitli hareketler Fighting EX Layer’da da bulunacak.

Fighting EX Layer’da toplamda 15 klasik karakter yer alıyor ve bunlardan bazılarını hatırlayacaksınız. Aynı zamanda oyunda rakiplerinize karşı Ground Chain komboları da kullanabileceksiniz. Saldırıları yaparken hafif, orta ve yüksek şiddette saldırı seçenekleri de bulunacak.

Açıkçası PC platformunda pek de fazla geleneksel dövüş oyunu olmadığını düşünürsek, Fighting EX Layer’ın ilgi çekeceğini düşünüyoruz. Maalesef oyunda çapraz platform desteği ise bulunmuyor ve gelecekte de bu özelliğin ekleneceğine dair bir söz söylenmedi. Ancak buna dair ufak da olsa bir umut olduğunu belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Fighting EX Layer PC Platformu İçin Çıkış Yaptı" bu yazı 1 Aralık 2018 tarihinde saat 14:14 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)