Fifa 2015’te Türkiye Ligi Olacak

denizli tarafından 7 Ağustos 2014 tarihinde yazılmıştır.

Futbol konusunda şu an için piyasanın hakimi konumunda hiç şüphesiz ki EA Games’in oyunu Fifa 2015 var. Yaklaşık olarak 2 senedir piyasadaki en büyük rakibi PES’i geçen Fifa serisinden sevindiren bir haber geldi. Bildiğiniz üzere Fifa 2014’te sadece Galatasaray bulunuyordu. Aynı şekilde PES 2014’te de sadece Galatasaray vardı. Bu sene Fifa 2015’in duyurulmasından önce Fenerbahçe yetkilileri Fifa 2015’te Fenerbahçe’nin yer alacağını duyurmuştu. Bununla beraber Fifa 2015’te Galatasaray ile birlikte Fenerbahçe’nin yer alacağı kesinleşmişti.

Daha öncesinden de bahsettiğimiz gibi sevindirici bir haber geldi. EA Games firması resmi Twitter hesabında yeni bir görsel paylaştı. Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere Fifa 2015’te Türkiye liginin de olacağı kesinleşti. İşin aslında Fifa serisinde daha önceden Türkiye ligi bulunuyordu. Ancak bir takım lisans sorunları nedeni Türkiye ligi oyundan çıkarılmıştı. Şu an için Fifa 2015’e Türkiye liginin tekrar eklenmesi oyuna kesinlikle bir ekstra katacaktır. Öyle umut ediyoruz ki PES’te aynı şekilde Türkiye ligini oyuna ekler. Her ne kadar bu olay daha çok lisans ile ilgili olduğu için daha çok Türkiye Futbol Federasyonu’na bakıyor diyebiliriz.

6 sene önce yazılmıştır.
"Fifa 2015’te Türkiye Ligi Olacak" bu yazı 7 Ağustos 2014 tarihinde saat 23:29 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 243 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)