FIFA 2014 Demo Çıktı İndirin!

denizli tarafından 11 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır.

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen popüler futbol oyunu FIFA 14’ün demosu nihayet indirilebilir içerik olarak piyasaya sürüldü. Şu an için sadece PC platformu için yayınlanan oyun demosu gelecek günlerde PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için de yayınlanacak.

Electronic Arts geleneğini bozmayarak FIFA 14 Demo’yu sadece kendi oyun platformu olan Origin üzerinden indirmeye sundu. Eğer FIFA 14‘ün demosunu bilgisayarınıza indirmek ve herkesten önce denemek istiyorsanız, bilgisayarınıza öncelikle Origin’i kurmanız gerekmektedir. EA’in oyun indirme yöneticisi Origin’i aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Origin İndir

Programı yükledikten sonra öncelikli olarak eğer bir Origin hesabına sahip değilseniz, kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Daha önceden kullanmakta olduğunuz bir Origin hesabınız varsa, hesabınıza giriş yaparak sizlere göstereceğimiz adımları sırasıyla takip edebilirsiniz.

FIFA 14 Demo Origin Yardımıyla Nasıl Kurulur?

Origin programını çalıştırdıktan sonra, kendinize ait olan kullanıcı hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Origin’in ana penceresinde sağ tarafta yer alan FIFA 14 PC Demo başlığı ister istemez dikkatinizi çekecektir zaten.

Resimde gördüğünüz gibi FIFA 14 PC Demo bağlantısına tıklayarak işlemimize devam ediyoruz ve karşımıza gelen FIFA 14 Ultimate Edition sayfasının orta bölümlerinde yer alan “Try FIFA 14 DEMO before you buy!” bağlantısına tıklıyoruz.

Karşımıza gelen FIFA 14 Demo indirme sayfasında yapmamız gereken şey resimde gördüğünüz gibi “Download Now” butonuna tıklamak.

Son olarak lisans şartlarını okuduğumuzu ve kabul ettiğimizi belirten bölüme tik atıyor ve tekrar “Download Now” butonuna tıklayarak indirme işlemine başlıyoruz.

FIFA 14 Demo’nun indirme işlemi tamamlandıktan sonra, Origin’in üst bölümünde yer alan MY GAMES sekmesi altında beliren FIFA 14 resminin üzerine gelerek, karşımıza çıkan menü üzerinde yer alan “Play” butonuna tıkladıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Aynı işlemi masaüstünüz üzerinde yer alan FIFA 14 kısayoluna tıklayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm işlemleri tamamladığınıza göre, artık FIFA 14 DEMO‘yu herkesten önce keyifle oynayabilirsiniz.

FIFA 14 Demo‘da Hangi Takımlar Var?

Yayınlanan demo üzerinde oyuncular tarafından seçilebilecek farklı 8 takım bulunuyor. Takımların listesi ise şu şekilde:

 • Borussia Dortmund
 • AC Milan
 • Paris Saint-Germain F.C.
 • FC Barcelona
 • Boca Juniors
 • Tottenham Hotspur F.C.
 • Manchester City FC
 • New York Red Bulls

Fifa 14 için sistem gereksinimleri için buraya tıklayınız…!

6 sene önce yazılmıştır.
"FIFA 2014 Demo Çıktı İndirin!" bu yazı 11 Eylül 2013 tarihinde saat 01:04 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.660 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)