FIFA 18 İçin Dünya Kupası’na Özel Mod Çıkacak

Blogolik Yazar tarafından 1 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

En çok oynanan futbol oyunlarından biri olan FIFA 18’e çok yakında Dünya Kupası’na özel mod eklenecek. EA Sports yetkilileri mod üzerinde ciddi bir çalışma sarfediyor.

EA Sports, FIFA 18 için Dünya Kupası güncellemesi yayınlayacağını duyurdu ve oyunseverleri heyecanlandırdı. Bu yaz Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası’nda futbolun en önemli yıldızları boy gösterecekler. Yaz mevsiminin festivali olan bu turnuvanın heyecanı, resmi FIFA 18 moduyla yaşanacak.

Önceki yıllarda bu tip turnuvalar için ayrı oyunlar üreten EA Sports, bu defa FIFA 18’e güncelleme getirerek oyun içerisinde bir Dünya Kupası modu bulunduracak. 2018 FIFA World Cup Russia orijinal adıyla duyurulan ek paket, 29 Mayıs Çarşamba günü oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

14 Haziran’da başlayacak Dünya Kupası öncesinde oyunseverler bu güncellemeyi bilgisayarlarına ve konsollarına indirebilecekler. Ayrıca, kendi turnuvanızı yaratarak, Dünya Kupası’na katılan 32 takımdan birini seçebilecek ve o takımla kupaya uzanmaya çalışabileceksiniz. FIFA 18’in en popüler modu olan Ultimate Team’deki oyuncu kimyası sistemi ise, Dünya Kupası moduna özgü olarak yenileniyor.

Ayrıca, FIFA 18 Dünya Kupası modunda açacağınız standart ya da premium Ultimate Team paketleri, oyunun standart Ultimate Team modunda da geçerli olacak. Ultimate Team oynayanlar için de belirtelim: Bu modda oyuncu satışı mümkün olmayacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"FIFA 18 İçin Dünya Kupası’na Özel Mod Çıkacak" bu yazı 1 Mayıs 2018 tarihinde saat 19:47 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 30 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)