FIFA 15 Türkçe Yama Çıktı İndirin

denizli tarafından 13 Ekim 2014 tarihinde yazılmıştır.

EA Sports’un ünlü futbol oyunu serisi FIFA’nın son oyunu FIFA 15‘bildiğiniz üzere piyasaya çıktı. Daha önceden farklı futbol oyunları için hazırladıkları Türkçe yamalarla tanınan Türkçe Spiker‘e bağlı FIFA exTReme ekibi tarafından hazırlanan FIFA 15 Türkçe Yama ile oyununuz Türkçe hale geliyor. Eğer İngilizce bilginiz yeterli değilse sizin için ilaç olacak bu dil yaması ile oyun içerisindeki birçok alan Türkçe olmakta. FIFA 15 Türkçe Yama temel olarak oyundaki İngilizce metinleri Türkçeleştirmekte. Oyunun ana menüsü, açıklama metinleri, kontroller bölümündeki açıklamalar, gol sevinçleri, istatistikler bölümü, yetenek hareketleri, beceri oyunları ve modlar gibi alanlardaki metinleri FIFA 15 Türkçe Yama yükleyerek daha kolay anlayabilirsiniz.

FIFA 15’in tam sürümü için yayınlanan FIFA 15 Türkçe Yama oyunun demo versiyonunda çalışmamakta. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu Türkçe yama içerisinde bir kurulum dosyası barındırıyor ve bu kurulum dosyasını kullanarak kendi eliniz ile dosya transferi yapmadan kolay bir şekilde oyunu Türkçe yapmanıza olanak veriyor.

FIFA 15 Türkçe Yama’yı İndir

5 sene önce yazılmıştır.
"FIFA 15 Türkçe Yama Çıktı İndirin" bu yazı 13 Ekim 2014 tarihinde saat 22:39 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 443 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. SametAy dedi ki:

   Ya ben win 8.1 kullanıyorum mağazadan fifa 15 indirdim çalışırmı şimdiden teşekkürler 😀 🙂

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)