Feudal Alloy PlayStation İçin Çıkışını Gerçekleştiriyor

Blogolik Yazar tarafından 4 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Feudal Alloy konsol platformuna da geliyor. Hem Xbox hem PlayStation tarafında kendisini gösterecek.

17 Ocak 2019’da PC ve Nintendo Switch platformu için lansmana çıkan Feudal Alloy, şu sıralar konsol oyuncuları tarafından da bekleniyor. Steam’de oldukça beğenilen yapım önümüzdeki günlerde hem PlayStation 4 hem de Xbox One platformu oyuncularına sunulacak.

Attu Games imzası ile geliştirilen Feudal Alloy Steam’de 27.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip. Oyuncuları RYO türünde bir aksiyon dünyasına götüren yapım renkli içerikleri ile her kesimden oyuncuya hitap ediyor. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen oyun yakında konsollara da geliyor.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Feudal Alloy, 16 Mayıs’da Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularına sunulacakmış. 14 Mayıs’da PlayStation 4 için ön siparişlere açılacak olan oyun, Steam topluluk sayfası üzerinden de çıkış tarihini doğrulamış. Steam topluluk sayfasına göre Xbox One oyuncuları 15 Mayıs’ta oyunu ön sipariş edebileceklermiş.

Türkçe dahil olmak üzere bünyesinde 18 farklı dil seçeneğine sahip olan yapım tek oyunculu oynanışı ile oyunculara savaşlarla dolu çeşitli görevler sunuyor. Oyun hali hazırda Nintendo Switch konsolunda da aktif durumda.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Feudal Alloy PlayStation İçin Çıkışını Gerçekleştiriyor" bu yazı 4 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:40 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)