Fast Dust Demo Sürümü Oynanabilir Hale Geldi

Blogolik Yazar tarafından 12 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Fast Dust oyununun fiyatı yüksek olunca ve oyun yeterince popüler olmayınca geliştiricisi bir demo sürüm hazırlama gereği duydu ve bunun neticisenide Fast Dust Demo resmen yayınlandı.

Benzersiz otomobilleri bünyesinde bulunduran Fast Dust gece ve gündüz döngüsü ile bizleri hem gerilim dolu hem de eğlenceli bir yarın atmosferine götürüyor. Binary Giants imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapım fiyat etiketi ile oldukça dikkat çekiyor. Steam’de 149.00 TL olarak bilgisayar oyuncularına sunulan yapım tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabiliyor. 6 farklı dil seçeneği ile oyuncuları yarış dünyasına götüren yapım ücretsiz demosu ile sınırlı bir içerik sunuyor.

Eğer denemeden oyun almam diyenlerdenseniz Fast Dust’ın demosunu oynadıktan sonra alıp almama konusunda karar verebilirsiniz. Oyunun demo sürümün de bir araba, bir yarış pisti, tek bir yarış modu yer alıyor. Demo sürümde çok oyunculu mod ve kariyer modu ne yazık ki bulunmuyor. Oyuncular sınırlı bir içeriğe sahip olan demoyu şuan indirebilir ve test etmeye başlayabilirler. Oyunun tam sürümünün çok daha zengin olduğunu, kariyer mod imkanının da bulunduğunu ayrıca belirtelim.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Fast Dust Demo Sürümü Oynanabilir Hale Geldi" bu yazı 12 Ekim 2018 tarihinde saat 22:08 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)