Farming Life Hakkında Beklenen Duyuru Geldi

Blogolik Yazar tarafından 7 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Farming Life PC platformu için çıkışını gerçekleştiriyor. İşte habere dair detaylar…

Eğlence yüklü yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanması beklenen Farming Life tek oyunculu bir çiftçilik oyunu olarak karşımıza çıkacak. Simülasyon oyuncularına enfes bir deneyim sunacak olan yapımda bize verilen alan üzerinde kendi çiftliğimizi kuracak, tarım yapacak, evcil hayvan besleyecek ve eğlenceli anlar yaşayacağız.

Sıfırdan başlayarak kendi çiftliğimizi kurmaya çalışacğaımız oyunda bitki, sebze, meyve ekebilecek, çeşitli işçileri işe alabilecek, hayvanların bakımlarını üstlenerek onlardan yararlanabileceğiz. Tarımsal makinaların da yer aldığı yapımda oyuncular bu makinalar ile işleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Oyuncular yarattıkları çiftliklerini diledikleri gibi düzenleyebilecek ve zevklerine göre dekore edebilecekler.

Oyuncular köy evlerine ek olarak oyun içeriside tahıl ambarları gibi yapılar da inşa edebilecek, yollar yaparak ulaşım sağlayacağız. Günümüzün en renkli çiftçilik oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

Pyramid Games tarafından geliştirilen Farming Life Steam üzerinde Ultimate Games ve Gaming Factory imzası ile yayınlanacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: 3 Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Oyunun sistem gereksinimleri açısından son derece uygun olduğunu söylemek mümkün.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Farming Life Hakkında Beklenen Duyuru Geldi" bu yazı 7 Ekim 2019 tarihinde saat 21:28 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)