Far Cry: New Dawn Güçlü Rakiplerine Rağmen Birinci Sırada Yer Aldı

Blogolik Yazar tarafından 18 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Far Cry serisinin yeni oyunu olarak nitelendirilen Far Cry: New Dawn, karşısındaki güçlü rakiplere rağmen önemli bir başarı elde etti.

Metro Exodus rakibi karşısında ikinci sırada yer alırken üçüncü sırada ise geçen yılın en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Red Dead Redemption 2 yer alıyor. Oldukça hareketli geçecek olan Şubat ayı içerisinde yine birbirinden kaliteli oyunlar önümüzdeki günlerde lansmana çıkacaklar. Örneğin bu oyunlardan bir tanesi de Dirt Rally 2.0 olacak. Yarış severlere fantastik bir deneyim yaşatacak olan yapım konsol ve bilgisayar platformu için 26 Şubat’ta lansmana çıkacak.

İngiltere listelerinde yeni çıkan bir oyun daha var. Unutmadan hemen belirtelim dövüş oyuncuları için lansmana çıkan Jump Force liste de dördüncü sırada yer aldı. Hatırlayacağınız üzere Jump Force 15 Şubat’ta lansmana çıkmıştı.

İngiltere Satış Listesi

Far Cry: New Dawn
Metro Exodus
Red Dead Redemption 2
Jump Force
FIFA 19
Resident Evil 2
New Super Mario Bros U Deluxe
Kingdom Hearts III
Mario Kart 8 Deluxe
Call of Duty: Black Ops 4

Far Cry: New Dawn bu listeye bakılırsa rakiplerine önemli bir üstünlük kurdu.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Far Cry: New Dawn Güçlü Rakiplerine Rağmen Birinci Sırada Yer Aldı" bu yazı 18 Şubat 2019 tarihinde saat 22:15 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)