Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Blogolik Yazar tarafından 9 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Telefon teknolojisinin gelişmesiyle telefon oyunları da gelişti ve bir çok PC oyunundan daha ilgi çekici ve oynanır hale geldi.Fallout Shelter de bu oyunlardan birisidir. İOS tarafından yayınlanan oyun kısa zamanda çok oynananlar listesine yerleşti. Google Play’de de yayınlanmaya başlandı.

Telefonda oynamaktan zevk almayanlar, PC’de daha rahat edecek olanlar Fallout Shelter ve benzeri oyunları pc de oynayabilmek için farklı yöntemler kullanabilirler. Acaba Fallout Shelter bilgisayarda nasıl oynanır? Bunu en rahat ve kısa yoldan BLUESTACKS programını PC’nize indirerek Fallout Shelter oyununu ve diğer bütün telefon oyunlarını PC’nizde oynamaya başlayabilirsiniz.

Bluestacks programını internet sayfasından indirebilirsiniz.( http://www.bluestacks.com) Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra programa G-mail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Çünkü bluestark programı Google Play uygulamaları üzerinden oyunu oynamanıza izin verecektir. Fallout shelter oyununu bluestacks programda arayarak indirebilirsiniz.

Daha önceden oyunu oynamış iseniz bluestacks programına oynadığınız google hesabını kayıt yaparsanız oyuna kaldığınız yerden devam edebilir baştan başlamanıza gerek kalmaz.

Bluestacks programında oynadığınız oyunlar hafızada kalır ve istediğiniz zaman girip istediğiniz oyunda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Oyunu bluestacks dan bilgisayarınıza gönderip masaüstü üzerinden direk giriş yaparak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Akıllı telefonlarda yönlendirme işlemleri dokunmatik sistemle kolaca halledilirken acaba PC’de nasıl olacak? Bluestacks programında yön tuşları atayabilir, özel tuş seçenekleri yapabilirsiniz. Oyunu kendiniz için daha rahat yönlendirebilir hale getirebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?" bu yazı 9 Haziran 2016 tarihinde saat 11:29 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 116 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)