Fallout 76 Avrupa’da Satış Başarısıyla Dikkat Çekti

Blogolik Yazar tarafından 5 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Fallout serisinin son oyunu Fallout 76, Avrupa’da fiziksel satış noktalarının satışları göz önüne alındığında önemli başarılar elde etti.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanan Resident Evil 2, demo sürümüyle 4 milyonu aşmış ve yayınlanması ile kısa sürede 3 milyon satış rakamlarını geride bırakmıştı. Bu istatistiksel sonuçlardan sonra satış listelerinde ilk sıralara oturan RE 2 ne yazık ki kısa sürede koltuğu bir başka oyuna kaptırdı. PlayStation 4 ve Xbox One platformu için raflardaki yerini alan Kingdom Hearts III İngiltere satış listelerinde liderliği RE 2’den aldı. Aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkan Kingdom Hearts III, PlayStation 4 platformunda deli gibi satıyor.

Altchar’ın yapmış olduğu haberle öğrendiğimiz bu gelişmede İngiltere satış listelerinde ilk sırada Kingdom Hearts III yer alırken ikinci sırada ise RE 2 yer alıyor. Rockstar’ın haftalardır listelerden eksik olmayan oyunu Red Dead Redemption 2’de listede üçüncü sırada yer alıyor.

Yapılan habere göre haftalardır bir türlü bekleneni veremeyen Fallout 76, son yılların popüler oyunu olan PUBG’den daha fazla satmış. Yayınlanan listede PUBG 36’ncı sırada yer alırken, Fallout 76 ise 34’ncü sırada yer alıyor. Fallout 76 çıkış yaptığı dönemde oldukça eleştirildi ve hala oyuncularla yıldızı tam anlamıyla barışmış değil.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Fallout 76 Avrupa’da Satış Başarısıyla Dikkat Çekti" bu yazı 5 Şubat 2019 tarihinde saat 16:32 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)