Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 17 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook videolarının indirilmesinde farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlar programlı veya programsız olarak değişmektedir.

Programsız olarak indirme şu şekilde yapılmaktadır:

Videonun linkini alabilmemiz için Facebook’ta bulduğumuz video çalıştığında sağ tıkladığımızda “Show video URL” diye bir yazı çıkar. Ona tıkladığımızda bir kutucuk açılır ve içerisinde bu videonun linki görünmüş olur. Bu linki kopyaladıktan sonra tarayıcımızın adres çubuğuna yapıştırırız. Örnek olarak “https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1792295010985939&id=1501213060094137&_rdr” adresini almış olalım. Buradaki www kısmını silip “m” ifadesini koyuyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. Video açılmış oluyor. Yine sağ tıkladığımızda “Video olarak kaydet” ifadesi ile işlemi tamamlarız.

Programlı olarak indirmek için SaveFrom.net Helper kullanım:

Programın kurulumundan sonra tarayıcımız tekrar açılır ve video aktif hale getirtir. Videonun üzerine farenin imleci getirildiğinde indir butonu aktif olacaktır. Bundan sonra istediğimiz şekilde HD veya normal indirim kullanıcının seçimine göre gerçekleşecektir.

Webten indirmek içinde SaveFrom.net sitesini kullanabiliriz. Kopyaladığımız linki sitemizdeki kutuya yapıştırıyoruz. Site videoyu arayıp bulduktan sonra dosya formatını ve kalitesini seçiyoruz. İndir butonuna basarak indirme işlemini gerçeklemiş oluyoruz. Örneklerde gösterdiğimiz gibi Facebook’dan video indirme gerçekleşmektedir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?" bu yazı 17 Eylül 2016 tarihinde saat 21:45 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 46 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)