Facebook Messenger’ı Daha Verimli Kullanmak

Blogolik Yazar tarafından 10 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Messenger’ı Daha Verimli Kullanmak

Dünya çapında 1.5 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan Facebook ‘un alt uygulaması olan Messenger arkadaşlarımızla ve yakın çevremizle iletişim kurmamızı sağlayan günümüzün oldukça verimli teknolojik imkanlarından bir tanesi. Bu yazımızda Facebook Messenger’ı daha verimli kullanabilmenizi sağlayacak 5 ipucunu bir araya getirdik.

BİLDİRİMLERİ SESSİZE ALIN

Telefonunuzun içinde var olan çeşitli uygulamalar ve onların bildirimleri bazen bizleri çileden çıkarabiliyor. Bunun elbette ki bir çözüm yolu var. Tek yapmanız gereken Messenger uygulamasına girip ayarlar sekmesinden bildirimleri devre dışı bırak adlı seçeneğe tıklamanız. Bir konuşmayı sessize almak istiyorsanız konuşmanın üzerine basılı tutmanız yeterli olucaktır.

TOPLU VEYA TEKLİ MESAJ SİLME

             Messenger uygulamanızda ki mesajlar oldukça fazla mı? Ya da silmeniz gereken mesajlar mı var? Messenger artık buna oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Sadece silmek istediğiniz mesajın üstüne gelip mesaja basılı tutun çıkan penceren istediğinizi seçebilirsiniz.

 

4 sene önce yazılmıştır.
"Facebook Messenger’ı Daha Verimli Kullanmak" bu yazı 10 Haziran 2016 tarihinde saat 22:22 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 48 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)