Facebook Messenger Açılmıyor

Blogolik Yazar tarafından 10 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Messenger Açılmıyor
Bu gibi durumlarda ilk yapmanız gereken uygulamayı kaldırıp tekrar geri yüklemek buda çözüm olmazsa Facebook hesabınıza giriş yaparak tekrar mesaj bölümüne girmeye çalışabilirsiniz. Facebook hesabınızı daha etkin kullanabilmek için aşağıdaki uygulamaları yapabilirsiniz. 

MESAJIM OKUNDU MU ?

             Bu sorunun cevabı bizleri oldukça fazla olan bir merak duygusundan kurtarmak için ve ikide bir telefonu çıkarıp bakmayalım diye yapılmış olsa gerek. Mesajınızı gönderdiniz ve sadece boş bir yuvarlak var bu mesajınızın hala gönderiliyor olduğu anlamına gelir gittiyse tik okunduysa kişinin profil resmi görünür.

KONUM VERİLERİNİZİ YÖNETİN

Facebook Messenger’ı daha verimli kullanabileceğiniz 5 ipucu‘na kaldığımız yerden devam ediyoruz. Eğer konuştuğunuz kişinin konum servisi açıksa mesaja tıklayıp onun nerede olduğunun öğrenebilirsiniz.

KONUŞMA GRUPLARININ İSİMLERİNİ DEĞİŞTİRİN

Arkadaşlarınızla sohbet ettiğiniz bir grubunuz varsa ve ismini değiştirmek istiyorsanız sağ üstteki üst noktaya tıklayıp oradan yapabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Facebook Messenger Açılmıyor" bu yazı 10 Haziran 2016 tarihinde saat 22:20 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 200 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. şukran dedi ki:

   Hepsini denedim olmuyo

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)