Facebook “Kaydedilmiş Mesajlar” Özelliğini Denemeye Başladı

denizli tarafından 3 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Facebook “Kaydedilmiş Mesajlar” Özelliğini Tecrübe Etmeye Başladı

Yıllardır telefonlar için kullandığımız hazır mesajlar olsun otomatik yanıtlar olsun artık Facebook tarafından tecrübe etmeye başlandı.

Whatsapp’ında Facebook tarafından satın alındığını varsayarsak dünyadaki en büyük mesajlaşma organı Facebook böyle bir yenilik için geç kalmış dahi sayılabilir. Yeni özelliği mesaj yazma bölümünden sol altta görebilirsiniz.

Bu yeni özellik şu an için belirli bir grup firmalar için Facebook Pages üzerinden kullanılabilir vaziyette. Şirket Facebook sayfasını yöneten adminler kendi cevaplarını oluşturabilir ve vaziyete göre bu cevapları kullanabilirler. Bu cevap verme opsiyonları bilhassa uzun ve bilgi istemek için atılan mesajlara büyük bir kolaylık sağlayacak. Bu yüzden ilk olarak şirket sayfalarında kullanıma sunuldu.

Kişi isimi ve soyadı yazdıktan sonra Admin isimi ve soyadı bilgilerini doldurduktan sonra yalnızca mesajı seçiyor ve gönderiyoruz. Bu yol sayesinde üçüncü parti uygulamalara kaydedilen yazıları Facebook üzerinde tutabilir kolayca gönderebilirsiniz.

Her ne kadar geç kalındığını söylesekte derler ya geç olsun güç olmasın.

5 sene önce yazılmıştır.
"Facebook “Kaydedilmiş Mesajlar” Özelliğini Denemeye Başladı" bu yazı 3 Haziran 2015 tarihinde saat 15:58 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 80 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)