Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Blogolik Yazar tarafından 16 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Facebook kullanıcıları hesaplarını kapatmak için hesaplarına bir daha ulaşamamaları açısından tamamen kapatma işlemi yapılmalıdır. Hesabın dondurulması ile tamamen kapatılması işlemi birbirine karıştırılmaktadır. Hesabın kapanması bir daha hesaba kalıcı olarak ulaşamam durumudur. Facebook hesabını kalıcı olarak silme işlemi yapılmadan önce hesap içerisinde bulunan fotoğraf ve önemli verilerin kaydedilmesi gerekecektir. Eğer sayfa yöneticili varsa bu yöneticilikler de hesapların silinmesi ile birlikte silinecektir. Facebook hesabını silmek için hesap içerisinde bulunan uygulamaların öncelikli olarak silinmesi gerekmektedir. Uygulamalar bölümüne girilerek uygulamaların karşısında yer alan işaretli çentikler kaldırılır. Böylelikle hesabın tamamen silinmesi hazır hale gelir. Daha sonra ayarlar kısmından hesabımı sil kısmına tıklanır ve açılan sayfada silme nedenini soran soruya cevap verilmesi istenilir. Bu soruya cevap verildikten sonra kaydet denilir ve Facebook hesabı kalıcı olarak silinmiş olur.

Facebook hesabı yukarıdaki işlemler yapıldığında kalıcı olarak silineceğinden silme işlemi yapılmadan önce önemli fotoğraf ve verilerin mutlaka kaydedilmesi gerekir. Aksi takdirde bu verilere erişimde imkansız olacaktır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme" bu yazı 16 Eylül 2016 tarihinde saat 21:35 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 61 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)