Facebook Hesabı Dondurma Ve Silme Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 7 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Hesabı Dondurma Ve Silme Nasıl Yapılır?

Facebook 2004 yılında Harvard Üniversitesinde öğrenci olan Mark Zuckerberg tarafından üniversite öğrencileri için bir tanışma ağı olarak kuruldu. Zamanla büyüyen bu ağ, ilk başlarda sadece Harvard öğrencilerine açıkken bir süre sonra diğer üniversite öğrencilerine de açıldı. Nihayet 2008 yılına doğru tüm dünyaya açılan bu ağ, Farklı dil seçenekleri ile tüm insanlığa sunulan bir sosyal paylaşım ağına dönüştü.

Bu sosyal ağ çok kısa bir sürede milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Sosyal ağ sayesinde arkadaşlarınızı bulabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve sevdikleriniz ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Son yıllarda geliştirilen sistem ile bir çok oyun ve uygulamayı da Facebook üzerinden kullanabilirsiniz.

Peki bir gün bu hesabınızı dondurmak yada silmek isterseniz neler yapmalısınız, buna göz atalım şimdide. Özellikle hesabınıza bir çok kişi musallat oldu ise ve bu kişileri engellemkten sıkıldıysanız, ya da artık Facebook kullanmak istemiyorsanız hesabınızı askıya alabilirsiniz.  Peki, o zaman Facebook hesabı dondurma ve silme nasıl yapılır?

Bildiğiniz gibi Facebook hesapları silinemiyor sadece dondurabiliyor. İleride açmak isterseniz geri açabiliyorsunuz. Bunun için sağ köşeden sekmelere daha sonra en altta yer alan “Hesabını Dondur” seçeneği ile hesabınızı pasif duruma geçirerek Facebook’taki görünürlüğünü dondurabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Facebook Hesabı Dondurma Ve Silme Nasıl Yapılır?" bu yazı 7 Nisan 2016 tarihinde saat 22:25 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 44 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)