Facebook Gaming, Android İçin Aktif Oldu

Blogolik Yazar tarafından 21 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Gaming uygulaması Android işletim sistemli mobil cihazlar için aktif hale getirildi.

İzle, Oyna ve Bağlan olarak üç ana hizmet sunan uygulama bu sayede karmaşayı ortadan kaldırıyor. İzleme alanı, kullanıcıların canlı yayınları görüntüleyebileceği ve yeni yayıncıları keşfedebileceği yer olarak konumlandırılmış. Oyna bölümü, kullanıcıların oyunları indirmek zorunda kalmadan hızlı ve anında oyun oynamaya başlayabilecekleri bölüm ve Bağlan hizmeti ise kullanıcıların oyun grupları aracılığıyla topluluklara katılmalarını sağlıyor.

Facebook’un oyun servisi, Twitch ve YouTube gibi büyük çaplı olmasa da, firmanın bu alandaki ilk ve en büyük girişimi olarak gösteriliyor. Facebook’un kullanıcı potansiyelini düşünürsek bu servisin kısa süre içerisinde popüler olacağını söyleyebiliriz.

Şimdilik sadece Play Store‘da Android için yayınlanan uygulamanın çok yakında iOS’e de geleceği söyleniyor. Uygulama ülkemizde de aktif durumda olup indirilip edinilebilmekte.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Facebook Gaming, Android İçin Aktif Oldu" bu yazı 21 Nisan 2020 tarihinde saat 22:19 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)