Facebook Fotoğraflarımı Nasıl İndirebilirim?

Blogolik Yazar tarafından 10 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Fotoğraflarımı Nasıl İndirebilirim?

Günümüzde sosyal medya hayatımız vazgeçilmez alanlarından biridir. Her gün onlarca resim, video dosta yükleyerek paylaşırız. Facebook bu sosyal paylaşım sitelerinden biridir ve resimler atarız.Hatta sosyal paylaşım siteleri içerisinde en yaygın olanı Facebook tur. Attığımız resimleri veya başka resimleri Facebook tan indirmemiz mümkündür. Öncelikle internet tarayıcımızdan Facebook hesabınıza giriş yapın. Daha sonra eğer kendi resimlerinizden birini indirmek istiyorsanız profil sayfanıza girin. Profil sayfanızdaki fotoğraflar kısmına tıklayın. Burada etiketlendiğin fotoğraflar, fotoğraflar ve albümler seçenekleri vardır. Öncelikle indirmek istediğiniz fotoğrafın hangi kısımda yer aldığına bakın ve o kısma girin. Açılan sayfada daha önce kendi yüklemiş olduğunuz resimler mevcuttur. Bu resimlerden indirmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız.

 

Resmin altında birçok kutucuk var. Resmi indirmek için seçenekler kısmına tıklatın ve indir kısmını seçin. Bu şekilde seçtiğiniz resim cihazınıza indirilmiş olacak. Fotoğrafları sağa ve sola kaydırarak tüm resimlerinizi tek tek indirebilirsiniz.Sadece kendi resimleriniz değil başka resimleri de indirebilirsiniz. Ana sayfada arkadaşlarınızın veya beğendiğiniz bir sayfanın resmini indirebilirsiniz. Bunun için önce ana sayfa ya gelerek haber kaynağınızdaki bir resmi seçin ve üzerine tıklatın. Alt kısımda yer alan seçenekler kısmına gelin ve indir seçeneğini tıklayın. Bu şekilde seçtiğiniz, beğendiğiniz resim cihazınıza indirilmiş olacak. Bu işlemleri sadece bilgisayarda değil telefon, tablet gibi cihazlarda da aynı şekilde tekrarlayarak indirebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Facebook Fotoğraflarımı Nasıl İndirebilirim?" bu yazı 10 Temmuz 2016 tarihinde saat 23:48 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)