Facebook Catchup Uygulaması Aktif Oldu

Blogolik Yazar tarafından 28 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Teknoloji devlerinden Facebook, yeni uygulaması Catchup’ı aktif hale getirdi. İşte ayrıntılar…

Facebook, koronavirüs karantina süresince insanların iletişimde kalmasına yardımcı olacak olan yeni hizmetini kullanıma sundu.. Facebook’un NPE ekibi tarafından geliştirilen Catchup isimli uygulama ile internet üzerinden ücretsiz görüşme imkanı sunuluyor. Uygulamanın sunduğu en güzel özellik ise siz çağrı almak istediğinizde insanların sizi arayabilecek olması. Yani durumunuzu meşgul yaptığınızda sizi kimse arayamıyor.

Catchup‘taki kullanıcılar bire bir arkadaşları ve aileleri ile arama yapabilmenin yanında 8 kişiye kadar da grup görüşmesi yapabiliyor. Grup görüşmesi başlatmak için çağrı başlatma tuşuna basmanız ve kişilerin telefon numarasını “+” ile ekleyip görüşme başlatmanız yeterli olacak.

Facebook kişilerinin yanında direkt olarak telefondaki rehber üzerinden arama yapabilen Catchup hem iOS hem de Android platformlarında yer alıyor. Ancak şimdilik sadece Amerika Birleşik Devleri‘nde kullanıma sunulan uygulama muhtemelen 1-2 hafta içerisinde halka açık testleri bittikten sonra Türkiye topraklarına da giriş yapacak. Böylece uygulama ülkemizde de aktif olarak kullanılmaya başlanacak.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Facebook Catchup Uygulaması Aktif Oldu" bu yazı 28 Mayıs 2020 tarihinde saat 13:41 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)