Facebook Arama Geçmişi Silme

Blogolik Yazar tarafından 14 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Facebook Arama Geçmişi Silme

Merhaba facebook tutkunları bu yazımızda sizinde ilginizi çekebilecek güzel faydalı bir yazı hazırladık. Sosyal medya sitelerinde arasında en çok tercih edilen sitelerden bir tanesi olan Facebook sitesinde daha önce yaptığınız bütün her şey kayıt altına alınmaktadır. Peki ama ileride bu kayıtların gözükmemesi için neler yapmalısınız? Hep birlikte göz atalım.

– İlk yapmanız gereken tabi ki  facebook hesabımıza giriş yapmak =)

– Bundan sonra karşınıza gelen küçük ok işaretine tıklayın ve hareketler dökümü seçeneğini seçin.
– Daha sonra hareketler dökümü sayfasından sol tarafta yer alan seçenekleri genişletebilmek için daha fazla olarak seçip genişletin.
– Genişlettikten sonra ara seçeneğine tıklıyoruz.
– Karşımıza gelen sayfa aşağıdaki gibi olacak. Bu sayfada arama kayıtlarını sil seçeneğini onaylarak tamamlıyoruz. Bu işlemlerin ardından arama geçmişiniz tamamen silinmiş olacak ve sizde rahat bir nefes alacaksınız.

4 sene önce yazılmıştır.
"Facebook Arama Geçmişi Silme" bu yazı 14 Ocak 2016 tarihinde saat 21:22 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 58 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)