Excalibur G770 Ön Sipariş Sürecinde!

Blogolik Yazar tarafından 25 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Excalibur dizüstü bilgisayar serisinin yeni üyesi G770 siparişlere açıldı. İşte detaylar…

Casper‘ın oyuncu bilgisayar serisi Excalibur, hem malzeme kalitesi, hem tasarımı hem de sunduğu yüksek performans ile oyuncuların yeni gözdesi konumuna geldi. Yerli üretici Casper‘ın en son ürünü Excalibur G770 ön sipariş süreci bugünden itibaren hediyesi ile birlikte başladı. 5 Ağustos‘a kadar sürecek olan ön siparişler ile birlikte bir adet Excalibur sırt çantasının da sahibi olacaksınız. Bu noktada Casper, size ürünü istediğiniz şekilde yapılandırma imkanı da sunuyor. İstediğiniz işlemci, istediğiniz ekran kartı, istediğiniz RAM ve istediğiniz hafızayı seçip buna göre ödemenizi şekillendirebilyorsunuz.

Yeni Nesil Intel işlemciler ile performansın doruk noktalarına ulaşacağınızı düşünüyoruz. Okullar tatil olmuşken birçok genç arkadaşımız da bu tarz oyun PC’lerine ilgi duyuyor. Ürünün özelliklerine ve tasarı detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ürünü istediğiniz gibi konfügürasyon yapmak isterseniz de buraya tıklayın ve seçiminizi yapın.

Ekran kartı tarafında yeni nesil Nvdia GTX1650 ve Nvidia GTX1050 arasında tercihte bulunabiliyorsunuz. Kullanıcı duyduğu ihtiyaca göre tercihlerini şekillendirebiliyor.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Excalibur G770 Ön Sipariş Sürecinde!" bu yazı 25 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)