Everreach: Project Eden Sistem Gereksinimleri ve Tüm Detaylar

Blogolik Yazar tarafından 15 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Merakla beklenen oyunlardan Everreach: Project Eden’e dair heyecan verici yeni gelişmeler var. İşte ayrıntılar…

TPS, RYO ve aksiyon oyunu olarak tanımlanan Everreach: Project tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. Kadın bir karakteri canlandıracağımız oyunda sadece İngilizce dil seçeneği yer alacak. Headup imzası ile oyunculara sunulacak olan yapım, bugün gelen bilgilere göre bu yıl yayınlanacakmış. VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Everreach: Project Eylül ayında Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacakmış. PlayStation 4 için de geliştirilen yapım, 2019 yılı içerisinde PlayStation 4 oyuncularıyla da buluşacakmış.

Taktiktel savaşların yer alacağı yapımda oyuncular çok sayıda özelleştirilebilir içerikler ile karşılaşacaklar. Oyuncular 80’den fazla yükseltilebilir beceri ile karakterlerini daha etkili bir hale getirebilecekler.

Özel manzaraların da yer alacağı oyunda WarCraft ve Star Trek: Beyond gibi filmlerde yer alan ünlü sanatçı Mai-Anh tarafından tasarlanmış bir dünya yer alacak. Görsel anlamda oyuncuları etkileyecek olan yapım, hızlı ve tempolu hikâyesi ile sürükleyici bir oynanış sunacak.

Zorlayıcı seviyelerin de yer alacağı oyunda beceri sistemi de bulunacak.Yapım PC ve Xbox One platformu için Eylül ayında çıkış yapacak. Henüz ön siparişlere açılmadı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel i3 Skylake or AMD FX-6000 series
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD7870
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19 GB kullanılabilir alan

Oyunun sistem gereksinimlerinin kabul edilebilir düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Everreach: Project Eden Sistem Gereksinimleri ve Tüm Detaylar" bu yazı 15 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:56 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)